Dodací lhůta pro nábytek Skargaarden a Traditional Teak a slunečníky Bambrella  je 10 – 12 pracovních dní od uhrazení zálohy ve výši 60% . Platbu je možné realizovat převodem na bankovní účet, případně v hotovosti u nás v kanceláři. Doplatek se hradí před dodáním zboží bankovním převodem nebo v hotovosti při převzetí zboží ( pouze v rámci ČR ).

 

Upozorňujeme, že u zboží zasílaného do zahraničí nelze platit doplatek při převzetí zboží. V případě zasílání zboží do zahraničí je požadována platba předem

 

Vzhledem k rozměrům a často i hmotnosti teakového nábytku nelze jednoznačně specifikovat paušální ceny pro jednotlivé závozy.  Ceny dopravného jsou tedy specifikovány v průběhu realizace objednávky společně s odběratelem na základě adresy dodání.

Nicméně konečná cena, kde bude již zahrnuto i dopravné, bude vždy předem sdělena kupujícímu.

 

Dopravu zakoupeného zboží zajišťujeme vlastními vozidly nebo smluvní přepravní společností.

 

Dopravné při objednávce nad 40.000,- (včetně) v rámci ČR je zdarma.

 

 

Ohniště Kadai Firebowls máme skladem a jeho dodání je tudíž obratem.

 

Je možné jej vyzvednout osobně po předchozí dohodě na adrese Bohuslavická 610,Praha 9 nebo využíváme přepravní společnost PPL.  Doprava při objednání celého setu je zdarma. Pro ostatní objednávky je cena dopravy stanovena na základě celkové hmotnosti.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás určitě neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem. Popřípadě je možné nějaké produkty i vidět a vyzkoušet u nás na skladu.