Představujeme přenosné ohniště Kadai Firebowls™.  Kadai je originální ohniště a gril kolem kterého mohou všichni společně vařit a pak si užívat oheň a jeho sálající teplo dlouho do noci. Pokud milujete jako my posezení u otevřeného ohně, ohniště Kadai by vám nemělo na zahradě nebo terase chybět.

Zahradní ohniště a gril Kadai nabízíme ve třech velikostech – s průměrem 60cm (ideální pro 4 – 6 osob), 70cm (ideální pro 7 – 9 osob) a 80cm (ideální pro 10 i více osob). Všechna přenosná ohniště Kadai jsou vybavena filtračním systémem, který odděluje dešťovou vodu a jsou dodávána v setu se stojanem  dle výběru, grilovací mřížkou, kleštěmi a drátěným kartáčem.

Pro milovníky grilování a vaření na otevřeném ohni má značka Kadai  širokou nabídku doplňků.

Ohniště a gril Kadai Firebowls™ je inspirováno tradičními indickými mísami na vaření, které byly používány po staletí v Indii. Díky své velikosti se hojně využívaly a stále využívají na svatbách a festivalech, kde se z nich jednoduše obslouží velké množství lidí.

Ohniště Kadai je vyráběno ručně, v rodinné dílně právě v Indii, ze starých olejových sudů. Ručně řezané železné pláty jsou nýtované tradiční cestou, aby se zajistila pevnost a odolnost. Snadnou manipulaci zajišťují dvě závěsná držadla.

 

Ohniště a grily
4 products

Ohniště a grily

ukázat nabídku
Doplňky k vaření
20 products

Doplňky k vaření

ukázat nabídku
Doplňky k ohništi
12 products

Doplňky k ohništi

ukázat nabídku